קורס פוטושופ, השילוב עם תוכנות אחרות

אוק 2, 2021

לימודי פוטושופ בישראל – בכיתה או דרך המחשב

אתם יושבים בכיתה או בבית מול מורה און ליין זה לא משנה, אם ברצונכם ללמוד קורס פוטושופ בתוכנית מקיפה בלימודי עיצוב גרפי תדעו שהתוכנה המדהימה הזו שבאה ישירות מבית אדובי, יש לה עוד כמה אחיות עיקריות להצלחת הפרוייקטים שלכם והיא עובדת איתן בשיתוף פעולה מושלם, אם מסתדר לכם באמת ללמוד את כל התוכנות הגרפיות ולדעת לעבוד איתן כמו שצריך ולשלב ביניהן, אז הולך להיות לכם מן משרד פרסום והפקות קטן של בן אדם אחד.

קצת אודות תוכנת הפוטושופ

תוכנת הפוטושופ עובדת עם קבצי jpg  ועם קבצי gif שמשמשים גם לקבצים עם שקיפות וגם png הקובץ הפתוח של התוכנה עצמה, העיקרי הוא psd כל קובץ שתיתקלו בו ותראו שהסיומת שלו היא psd תדעו שזהו קובץ פוטושופ שעבדו עליו ויש בו את השכבות השונות ואלמנטים שונים מופרדים ליכולת עריכה טובה יותר או לעריכה מחדש. במקרה של טקסטים חשוב שתוודאו שקיבלתם טקסטים בכתב raster הכוונה היא בד"כ להפוך שכבה פעילה הניתנת לעריכה לתמונה ממש סטטית לא ניתן לערוך דבר.

עלון, קטלוג או ספר – עיצוב גרפי איכותי

כשנרצה, לאחר שנלמד את התוכנות השונות ולעצב באמצעותם, לעצב עלון באילוסטרייטור למשל, נרצה כמובן שיהיו בו תמונות, את התמונות נערוך עם תוכנת הפוטושופ, בין אם נראה להוסיף מסגרות, אפקטים, צבעים ואפילו כיתוב, ניתן לשמור את העיצוב בפוטושופ או כ psd או כ jpg ולפתוח בתוכנת האילוסטרייטור, התוכנה מאפשרת גם לפתוח קבצי psd זה טוב למקרה שנרצה לשמר שקיפויות ואפקטים שבנינו בשכבות ושמרנו ב psd. אותו הדבר עם תוכנת האינדיזיין שזוהי תוכנה שמעמדת מסמכים לספרים, קטלוגים, מודעות וכו', גם נערוך את התמונות שנרצה להשתמש איתן בפוטושופ ונפתח אותן בתוכנת האינדיזיין, הכל ייעשה בצורה נוחה וקלה כי כך אפשרה אדובי, לעבוד בהתאמה מושלמת בין תוכנות הבת שלה.

גם לאינטרנט כמובן!

כשעובדים עם תוכנת הפוטושופ תלמדו בקורס פוטושופ שניתן בעזרתה לעצב לייאאוט, ממשק לאתר אינטרנט, או אפליקציה או כל שימוש אחר ויש אפשרות אפילו לחתוך את העיצוב עצמו למספר חלקים קטנים שיעלו באתר האינטרנט שנרצה ליצור, כמה שהחלקים יהיו יותר קטנים, כך גם מהירות ההעלאה של האתר תהיה גבוהה יותר, ניתן לראות בפונקציה saveforweb, לאחר שנחתוך את חלקי הלייאאוט לפרוסות בעזרת כלי הסלייס, מה משקלה של כל חתיכה וחתיכה שאנו עומדים לבנות ממנה את האתר, איך היא נראית וויזואלית, האם האיכות נפגעה אולי פחות.​

דילוג לתוכן